Бориспільською місцевою прокуратурою під час реалізації своїх повноважень щодо представництва інтересів держави в суді виявлено грубі порушення вимог законодавства щодо розпорядження комунальним нерухомим майном.

Установлено, що товариство та фізична особа-підприємець незаконно зареєстрували за собою право приватної власності на будівлю площею понад 3 500 м2, яка знаходиться в центрі міста Бориспіль та перебуває в комунальній власності Бориспільської районної ради.

Реагуючи на порушення, прокуратурою до суду скеровано позовну заяву про скасування ряду рішень Бориспільської міської ради, визнання недійсними договорів, визнання права власності та витребування майна з чужого незаконного володіння.

Під час судового розгляду судові рішення у справі переглядались неодноразово. Однак, під час розгляду даної господарської справи за нововиявленими обставинами, рішенням Господарського суду Київської області задоволено позов прокуратури у повному обсязі.

Таким чином, територіальній громаді Бориспільського району повернуто у комунальну власність особливо цінне нерухоме майно.

Прес-служба прокуратури Київської області

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *