Бориспільські громадські активісти ГФ “Сектор Безпеки” допомогли чоловіку, який приймав участь у АТО знайти роботу та житло.

Активісти повідомляють, що під час нічного патрулювання залізничного вокзалу натрапили на чоловіка, який розповів свою сумну історію. Чоловік пред’явив посвідчення учасника бойових дій, а в бесіді повідомив, що воював в складі 72 ОМБ у 2014-2016 роках. Після демобілізації через сімейні обставини опинився у Києві, де шахрайським шляхом цигани забрали у нього паспорт й до останнього часу тримали у себе, фактично, як у рабстві.

Тож екіпажем було прийнято рішення тимчасово поселити побратима до гуртожитку, а вже на наступний день, через існуючі домовленості з місцевими ромами, що були досягнуті в цьому році на спільній нараді, паспорт з Києва повернули власнику.

На даний час ГФ «Сектор Безпеки» опікується його долею: він влаштований на роботу  (за що окрема подяка І.В. Шалімову), де проявляє себе, як працьовита та відповідальна людина, допомагаємо з продуктами харчування.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *