Малюк, який прийшов сьогодні в дитсадок – це майбутній активний учасник грандіозних звершень, що відбуваються в нашій країні. З нагоди відзначення Дня Міста Борисполя вихованці дитячого садочка «Сонечко» відвідали міську раду. Зустріла діток старшої групи «Бджілки» (вихователь Хмельницька Н.А.) керуюча справами виконавчого комітету Передерей Людмила Леонідівна, яка провела екскурсію по будівлі міськради, де кожні двері були відчинені для малечі.

Діткам запропонували побувати у ролі міського голови та вислухати звернення громади, відчути на собі, як це бути депутатом і проголосувати в системі електронного поіменного голосування за найважливіше питання «Чи подобається вам ходити у дитячий садок?». Маленькі відвідувачі також завітали до першого заступника міського голови Миколи Корнійчука, відділу зверхня громадян, відділу торгівлі та підприємництва тощо.
Упевнені, що малеча отримала задоволення та запам’ятає цей візит на довго. Може саме серед цих чудових дітлахів нині зростає майбутній міський голова чи депутат.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *