Мешканець Борисполя Віктор Темний — великий життєлюб. Одного разу він уже отримав перемогу на раком, але хвороба повернулася. Щоб мати змогу знову вийти переможцем у боротьбі з недугою, необхідно зібрати близько 100 тис. доларів. Активісти Борисполя розпочали збір коштів. 

Віктор народився у Борисполі, навчався в ліцеї «Дизайн-освіта». А коли мати, Людмила Вікторівна, перейшла працювати до Скандинавської гімназії у Києві, до 11 класу він перейшов з нею. Там закінчив школу, вступив до університету Драгоманова на географічний факультет.

Розпочалося студентське життя, відзначили свято «Посвячення у студенти». Але у жовтні Віктор поскаржився, що його покидають сили. Не те що бігати на фізкультурі, а й ходити важко. Це був 2011 рік, юнаку було всього 17. Аналізи, обстеження, пошук причин… «Вирок» винесли у обласному онкологічному диспансері: лімфобластний лейкоз, а простою мовою — рак крові.

Тоді спільними зусиллями сім’ї, друзів та небайдужих людей вдалося зібрати необхідні кошти на лікування. Довелося навіть продати квартиру. Боротьба з недугою тривала довгих два роки, але Вітя одужав. Точніше, вдалося досягти стабільної ремісії. Це було у 2013-му.

Юнак постійно перебував під контролем лікарів, які свого часу допомогли побороти страшну хворобу. Через слабкий імунітет навіть звичайна застуда важко піддавалася лікуванню. Що вже говорити про серйозні захворювання легенів, які двічі довелося лікувати.

Навчання Віктор продовжував заочно. Без відриву від лікування він успішно закінчив навчальний заклад, здобув ступінь бакалавра.
Щоправда, робота по спеціальності виявилася не по силах, бо, подолавши рак, отримав інвалідність. Влаштувався працювати дистанційно. Виконує робочі завдання вдома, за комп’ютером.
Ніхто не може сказати, звідки береться та страшна хвороба. Вітя з дитинства любив спорт, захоплювався футболом. Разом із дитячою командою Скандинавської гімназії виграв першість Києва з футболу. Але коли постало питання, що команда подає заявку на Всеукраїнську першість, то вирішив, що доведеться занадто багато їздити: щодня на навчання, а потім ще й на змагання по Україні. Тому змінив футбол на академічне веслування у на Трухановому острові.

Віктор за своє життя не випалив жодної цигарки, не випив навіть склянки пива. Але хвороба повернулася.
Лікарі кажуть, що сьогодні ми можемо лікувати тільки наслідки. Знайти причини хвороби поки що не вдалося.
У середині липня цього року юнак знову відчув себе недобре. Обстеження показало, що хвороба повернулася. І цього разу вже потрібна пересадка кісткового мозку. На жаль, офіційно Вітя уже не дитина, хоча йому всього 23 роки. В Україні роблять пересадку кісткового мозку тільки дітям, а дорослим — ні. Перспектива для Віктора — Туреччина чи Білорусь. Вартість лікування за кордоном — щонайменше 100 тисяч доларів. У Віктора є брат Роман і батьки-педагоги. Мати все життя попрацювала вчителем математики. Батько, Сергій Михайлович, — колишній військовий, відслужив 20 років, а потім закінчив Переяслав-Хмельницький педагогічний університет і працює вчителем історії. Для рідних це нереальна сума.

На підтримку об’єдналися друзі та волонтери. Інформація поширюється в мережі. Люди відгукуються, допомагають. Під час 45-ї сесії Бориспільської міської ради депутати виділяли кошти міського бюджету із призначених на матеріальну допомогу, пустили скриньку по колу у сесійній залі, і присутні не залишилися байдужими. На жаль, усієї тієї суми дуже мало. Тому збір коштів продовжується. Важлива кожна гривня. Лікарі дали Віктору 4 місяці на лікування, яке допоможе організму мобілізуватися на боротьбу з хворобою. Уже є обнадійлива інформація про позитивну динаміку. А за цей час необхідно зібрати потрібну суму.

На День Борисполя активісти-волонтери організовують великий збір коштів та благодійний аукціон.
Долучайтеся! Спільними зусиллями ми допоможемо Віктору і в цьому поєдинку вийти переможцем. Адже недаремно ім’я Віктор перекладається як ПЕРЕМОЖЕЦЬ.

Карта «ПриватБанку» для допомоги Темному Віктору:
5363 5426 1014 5618.

Батьки завжди на зв’язку, готові надати документи для підтвердження, відповісти на всі запитання:
Людмила Вікторівна 0679382421
Сергій Михайлович 0673072413.
Установа банку: ПриватБанк
МФО 305299, код ОКПО одержувача 14360570,
код ОКПО банку 14360570, рахунок отримувача 29244825509100

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *