На сайті публічних електронних закупівель Prozorro розміщено повідомлення про відкриття торгів на придбання штучної ялинки та світлодіодної ялинковою гірлянди з очікуваною вартістю 890 000 грн.

Замовник торгів – головне управління житлово-комунального господарств виконавчого комітету Бориспільської міської ради.

Штучна вулична новорічна ялинка має бути стовбуровою, максимально наближеною виглядом до живого дерева, конструкція якої складається з металевих стовбурів у вигляді труб різного діаметру і довжини (має складатися не менше як з 5 частин), загальна висота ялинки 14 метрів.

Cвітлодіодна ялинкова гірлянда складається не менше як з 62 шт. гірлянд (гілок) довжиною 12 м кожна, на гумовому трьохжильному кабелі з подвійною ізоляцією (3*0,5 мм кв.), на кожній гірлянді (гілці) мають знаходитися світлодіодні кульки не менше як 100 шт. 1,08 Вт (3D ефект RGB) – загальною кількості не більше 6 200 шт. Кульки управляються контролером, яким задається колір і яскравість кульок. В контролері має бути можливість змінювати ефекти, швидкість ефекту, яскравість. Гірлянди живляться не менше як від 32 блоків живлення 24 В 350Вт, які мають бути розміщенні в металевому боксі. Загальна максимальна споживана потужність гірлянди 6 696 Вт.

Лишається сподіватися, що штучна ялинка послугує місту не один рік. Та й дивлячись на те скільки дерев марно гинуть через “новорічний сказ” штучні ялинки являються практичнішим замінником і здатні принести таку ж радість дітлахам, що й зрубане дерево.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *