Сьогодні 10 липня Президент України Володимир Зеленський завітав до КНП “Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування”.

Володимир Зеленський разом із заступником Міністра охорони здоров’я України Павлом Ковтонюком переконалися на власні очі у якому стані знаходиться лікарня. Перед медичним закладом зібралися багато людей, які хотіли задати безліч питань новообраному президенту. Хвилин 20 Зеленський спілкувався із людьми на вулиці , а потім зайшов до приміщення лікарні.

Депутат міської ради Ілля Луців разом із секретарем міської ради Ярославом Годунком задали питання Володимиру Олександровичу чи буде співфінансування лікарні від області. На що президент відповів, що перш за все місту потрібно домовитися із районом і вже разом вирішувати проблеми.

Те саме питання Ярослав Годунок задавав заступнику Міністра охорони здоров’я Павлу Ковтонюку, на що отримав таку ж відповідь: “Вирішуйте конфлікт із районом”.

Зауважимо, що конфлікт між керівництвом Борисполя та районом розпочався зі зміною адреси реєстрації аеропорту “Бориспіль”. Раніше його місцезнаходженням значилося місто Бориспіль (Київська обл.), тепер аеропорт прописаний у прилеглому від нього селі Гора. Мер Борисполя, Анатолій Федорчук звинувачував Голову Бориспільської РДА, Олександра Туренка у сприянні процесу переєстрації в результаті якої Бориспіль буцімто втратить понад 100 млн грн податкових надходжень від діяльності аеропорту.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *