З 17 вересня у Міжнародному центрі НГУ, що на Бориспільщині в с. Старе, розпочала роботу інспекція Головного управління Національної гвардії України.

Упродовж десяти днів фахівці, які увійшли до складу інспекції вивчать стан та проаналізують діяльність підрозділів центру щодо готовності їх до виконання завдань за призначенням, гвардійці складуть іспити з основних військових дисциплін, будуть перевірені техніка та озброєння, тилове забезпечення тощо.

У ході заслуховування командування Міжнародного центру про стан справ та готовність до інспектування начальник управління діяльності військ (інспекції) Головного управління НГУ генерал-лейтенант Володимир Пеньков зазначив:
«Перше враження від центру позитивне, проведено колосальне будівництво інфраструктури та створено матеріально-технічну базу для підготовки підрозділів Нацгвардії. Ви першими зустрічаєте іноземні делегації і саме по вам представники збройних формувань країн світу складають своє перше враження про Національну гвардію України».

Тижнем раніше у рамках проведення інспекторської перевірки гвардійці центру склали заліки з фізичної підготовки та отримали загальну оцінку «добре».

Вже відбулась перевірка теоретичних знань та практичних навичок офіцерів з тактичної (спеціальної) підготовки, відбувсь стройовий огляд. Наразі йде перевірка техніки та озброєння, вогневої підготовки гвардійців підрозділів та робота за напрямками інспектування.

Доречно сказати, що з часу створення Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів Національної гвардії України інспекторська перевірка проводиться вперше.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ, фото Артема Кочаряна

Міжнародний центр підготовки підрозділів НГУ В/Ч 3070
Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *