На полігоні військової частини А2399 (с. Дівички) керівництвом Бориспільського ОМВК та окремого батальйону територіальної оборони 15 травня були проведені урочисті заходи.
Свято розпочалося шикуванням особового складу та привітальним словом військового комісара Бориспільського ОМВК полковника Романа Горбача. Також до привітань долучився командир окремого батальйону територіальної оборони капітан Юрій Гармаш.

Після цього з учасниками заходу проводилися заняття з тактичної, медичної та вогневої підготовки. Всі резервісти вдосконалили свої практичні навички у стільбі з пістолету ПМ та автомату АК-74.
За результами занять учасники свята були нагороджені грамотами від військового комісара Бориспільського ОМВК, а три кращих стрільці – наручними годинниками від голови Бориспільської РДА.
А завершення цього заходу відбулося за святковим столом, де учасники поділилися своїм досвідом та приємними враженнями.

Відповідно до Указу Президента України, з метою популяризації серед громадян України служби у військовому резерві та зміцнення позитивного іміджу Збройних Сил України, щороку 18 травня відзначається День резервіста України.

Бориспільський ОМВК
Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *