22 вересня в  м.Бориспіль на стадіоні «Колос» вперше відбувся відкритий турнір з легкої атлетики «Кубок Бориспільщини» серед юнаків і дівчат 2002-2008 року народження і юніорів.

Його організували і провели Бориспільська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа спільно з ДЮСШ м. Бориспіль. Привітати юних атлетів та побажати їм успішних стартів завітали призер Олімпіади 2008 року в Пекіні з бігу на 1500 м Наталія Тобіас та старший тренер збірної України зі спортивної ходьби Анатолій Соломін.

У змаганнях взяли участь понад 120 спортсменів, вихованців груп тренерів з м. Яготин, Баришівка, Переяслав-Хмельницький, Бориспіль та Бориспільського району.

Змагання відбулися серед спортсменів п’яти вікових категорій, що дало можливість всім показати свої вміння, майстерність, підготовку та поборотися за нагороди в бігових видах програми та стрибках у довжину. Турнір видався доволі представницьким, адже серед учасників змагань були переможці та призери чемпіонатів України, Київської області і зовсім юні спортсмени-початківці, для яких цей старт і отримані нагороди стали першими в житті.

Переможцями та призерами турніру стали вихованці тренерів-викладачів з легкої атлетики районної КДЮСШ Михайла Савченка, Наталії Соколовської, Анатолія Олишевця, Геннадія Яцюти – Андрій Рудий, Катерина Прилепська, Анастасія Волошиненко, Артем Бортник, Євгеній Ткаченко, Галина Воробей, Єлизавета Шкурупій, Павло Кислий, Олександр Сірук, Ксенія Бородай, Анастасія Федотова, Денис Лисенко, Тетяна Батюк, Антон Войченко, Данило Пушкін, Андрій Олишевець, Артем Лазорко, Ігор Герман, Вадим Коломієць, Аліна Чечко, Богдана Лазорко.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Інформація Бориспільської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *