У місті Бориспіль відбувся чемпіонат з шахів серед ветеранів.

Новим чемпіоном серед любителів шахівниці поважного віку (це чоловіки від 55 років та старше) став досвідчений шахіст  Олександр Морар. До речі, окрім золотої медалі за перемогу у чемпіонаті та сувеніра Олександр Петрович отримав ще один спеціальний подарунок, як найстарший учасник змагань – йому 79 років.

Срібну нагороду чемпіонату виборов знаних шахіст Бориспільщини, активіст з цього виду спорту Півень Анатолій Іванович таким чином повторив свій минулорічний срібний успіх. Що стосується бронзи, то її отримав неодноразовий чемпіон подібних змагань Микола Сьомка.

На четвертому місці – не менш досвідченіший маестро шахів  міста Бориспіль – це Віктор Видимко. При однаковій кількості очок з бронзовим призером Віктор Миколайович впустив медаль  лише за додатковим коефіцієнтом. Однак, і він не залишився без нагороди . У нього другий показник серед шахістів у віці 70 років та старше.

А таких  шахістів поважного віку прийняло участь у змаганнях 6 осіб. Всього ж у ветеранському чемпіонаті помірялось силами 12 досвідчених любителів шахівниці.

Отже, ветеранській спортивних рух у місті продовжується і має свій розвиток. А шахісти – одно із ланок цього боєздатного спортивного руху нашого регіону.

Чемпіонат, який тривав більш місяця у шаховому клубі «Поєдинок», проводив Бориспільський міський центр спорту та фізичного здоров’я населення.

Віталій Кубов

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *