До Дня захисника України у залі КМДА відбувся танцювальний захід «Запроси мене з війни». Одним із учасників свята став бориспілець, ветеран сучасної війни Дмитро Краслянський.

Міністерство інформаційної політики до Дня захисника України 12 жовтня організувало урочистий захід за участі ветеранів сучасної війни. Мета проекту — привернути увагу громадськості до проблем реабілітації учасників бойових дій на Сході України.

Танцювальні номери представили 20 пар: захисники України разом із «Українськими Амаzонками» (жінки-учасниці бойових дій на Сході України, волонтерки та військові журналістки).В танці пари «розповіли» свої воєнні історії — про закоханих, які знайшли одне одного на фронті; про людей, які під час війни не втратили віру в життя; про боротьбу до перемоги.

28-річний бориспілець Дмитро Краслянський, який втратив на війні ногу і пережив 28 операцій після складного поранення, теж брав участь як танцюрист. Діма на протезі зміг станцювати запальну сальсу із дівчиною-амазонкою Орестою Брит.

«Хочу довести, що життя після травми продовжується на повну. Я навмисно показав протез і те, що можу танцювати!» — розповів «Вістям» Дмитро Краслянський.

Чоловік говорить, що займатися танцями буде й надалі, щоправда, танцювати буде зі своєю майбутньою дружиною Марією.

Тетяна ХОДЧЕНКО

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *