Задля підтримки емоційного здоров’я у Борисполі розпочато проект «Читання як лікування».

Повідомляє Директор – головний лікар у КНП “Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Євгеній Черенок.

Ідея полягає у тому, щоб залучати людей до читання, привчати їх до того, що книга – це чудовий засіб підтримувати своє емоційне здоров’я, адже важливо дбати не лише про своє фізичне здоров’я.

З часом, у всіх міських амбулаторіях буде розташована невелика книжкова шафа з книгами. Кожен відвідувач може взяти з полиці будь-яку книгу – прочитати в амбулаторії (чекаючи на лікаря) чи взяти з собою додому, а після прочитання принести і повернути на місце. Також кожен охочий може залишити на полиці свою книгу (вона має бути в хорошому стані), Ви можете обмінюватися книгами. Обов’язково можете залишати дитячі книжки, які Вам вже не потрібні. Сподіваємося на довіру між людьми і що книжки не будуть красти і ця книжкова полиця ніколи не буде порожньою.
Долучайтеся! Перша книжкова шафа знаходиться в міській амбулаторії №2 за адресою вул. Київський Шлях, 24

Організатори та учасники: Оксана Красненко (ідея проекту), Ольга Волкова (дизайн афіші), Анна Зайцева, Катерина Пінчук, Аліна Михайлова, Марія Романченко, Надія Смелянець, Анна Гребенюк, Сергій Бабарьов, Євгеній Черенок, Ольга Міськова, Ольга Глезня.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *