28 вересня у рамках проведення Дня відкритих дверей та з нагоди відзначення Європейського тижня місцевої демократії учні 1-А класу Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха відвідали з екскурсією виконавчий комітет міської ради.

Зустрічала дітей керуючий справами виконавчого комітету міської рад Людмила Передерей, яка показала роботу адміністраторів Центру надання адміністративних послуг, розповіла про те, як саме працюють міський голова, його заступники та депутати міської ради. Дітям також показали, як проводиться особистий прийом громадян виконуючим обов’язки міського голови за допомогою програми Skype та пояснили, що кожен житель міста може звернутись до влади віддалено.
Учні відвідали сесійну залу міської ради та спробували голосувати за допомогою системи «Рада Голос», аби кожен зміг уявити себе очільником міста, або місцевим депутатом. Майбутнім управлінцям розказали, як розробляється Стратегія розвитку міста Борисполя, адже незабаром саме вони будуватимуть наше місто та країну!
На завершення пізнавальної екскурсії першачки відвідали кабінет виконуючого обов’язки міського голови М.Корнійчука, який подарував їм ласощі та сувеніри із символікою міста Борисполя.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *