Нещодавно відбулася позачергова сесія Бориспільської районної ради на якій депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік; підтримали рішення про створення районного КП «Бориспільський районний консультативно-діагностичний центр»; надали згоду КП «Бориспільська районна аптека» на входження до складу засновників, збільшили його статутний капітал та призначили нового директора Комунальної установи «Бориспільський районний будинок культури».

ПРИЗНАЧЕНО ДИРЕКТОРА КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНОГО ЦЕНТРУ

На території Вороньківської дільничної лікарні буде створено КП «Бориспільський районний консультативно-діагностичний центр», який надаватиме медичні послуги всім жителям Бориспільщини.

При цьому С. Білецький наголосив, що наступного року розпочнеться будівництво амбулаторії у Воронькові, яка виконуватиме діагностичну функцію. Все закуплене протягом останніх двох років медобладнання буде встановлене саме там і громада матиме змогу користуватися послугами на базі Вороньківської медамбулаторії. Тим самим завершаться реорганізаційні заходи у районній лікарні, що дасть змогу головному лікарю взяти участь в державному проекті для закупівлі діагностичного обладнання, на що передбачено 2 млрд грн. Директором консультативно-діагностичного центру призначено Людмилу Кулик.

З «ЕВРІКИ» – ДО РАЙОННОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

Депутати затвердили призначення нового директора Комунальної установи «Бориспільський районний будинок культури». Цю посаду обійме колишній керівник Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка»Олег Третяк.

Чергове пленарне засідання, на якому затвердять основний фінансовий документ, за яким житиме район увесь 2019 рік, відбудеться наприкінці грудня.

Бориспільська районна рада

 

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *