У селі Гора, Бориспільського району, розлючений чоловік побив дружину та сина.

Про цей випадок повідомляє Larysa Barska на сторінці спільноти “Громада с. Гора”.

У с. Гора чоловік пляшкою розбив голову своєму сину

Жінка повідомляє, що подія сталася в ніч з середи на четвер, на минулому тижні. В селі Гора на вул. Польова 41, п’яний, розлючений чоловік, не в змозі сформулювати відповідь буде він макарони на вечерю, чи гречку, на очах у дітей став бити дружину.
На перший виклик поліція їхала 60 хвилин. У будинок навіть не зайшли, взяли свідчення і поїхали. Як тільки поліція від’їхала, нелюд зі словами «так ти поліцію хотіла, так я тепер тебе вб’ю», перестав себе контролювати. Старший син (14 років) намагався заступитися, і це перетворилося на криваве місиво. Папаша розбив на голові сина пляшку з вином. Молодший син весь цей час дзвонив в поліцію. Вдруге, поліція їхала 20 хвилин. На цей раз всіх забрала, і на швидкій відвезла в БЦЛ.

У с. Гора чоловік пляшкою розбив голову своєму сину

Всім надали першу допомогу, зашили дитині голову і руку, і відпустили … Чоловіка затримали лише на 3 години, за які жінка з дітьми встигла похапали деякі речі, дитячі портфелі з підручниками, і втекти в ніч. Зараз вона з дітьми ховаються від тирана, вони налякані, побиті, майже без речей, документів, засобів. До справи підключилися громадські організації. А державні органи, які покликані захищати нас, намагаються все зам’яти. Районні відділення ювенальної поліції і служби соцзахисту навіть заяву не захотіли приймати.

У с. Гора чоловік пляшкою розбив голову своєму сину

Нагадаємо, що тільки за минулий рік в Нацполіцію надійшло близько 150 тис. заяв про домашнє насильство.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *