Задля більшої відкритості й прозорості влади у членів Бориспільського виконавчого комітету з’явилася ідея встановити камери відеозйомки в окремих кабінетах міськради.

 

Так прокоментувала рішення про нововведення Людмила Передерей, керуючий справами Бориспільського виконкому міської ради. За її словами, відеокамера в режимі онлайн невдовзі працюватиме у 305-му кабінеті, де проводяться планові наради, засідання виконкому, інші зустрічі. У актовій залі на другому поверсі адмінбудівлі також передбачена зйомка для онлайн трансляції сесії та інших заходів.

Вартість відеообладнання обійшлася міському бюджету у 68 тис. 987 грн. Роботи виконувало ТОВ «ІМК». «Наразі спеціалісти працюють над покращенням якості звуку, якість відео — ідеальна», — говорить Людмила Передерей.
Вдалося дізнатися, що невдовзі відео з камер транслюватиметься на Ютуб каналі, а також планується пряме включення на сайті Бориспільської міської ради. «Невдовзі електронні посилання на ефір буде опубліковано в окремому оголошенні на сайті Бориспільської міської ради», — пояснила керівник.

Однак, зазначила співрозмовниця, питання, які розглядаються на засіданнях, що стосуються особистих даних громадян, задля захисту приватної інформації, відтепер не озвучуватимуться — оголошуватися буде лише номер питання.

Чи буде транслюватись сесія, що запланована на 18 жовтня, поки не відомо. Людмила Леонідівна пояснила, що це залежить від вчасної доставки додаткової апаратури.

Читайте ще:  Осінній волейбол у Василькові зібрав професіоналів і любителів

Побачити онлайн, що відбувається у провладних кабінетах можна за допомогою Сектор ІТЗ Бориспільської міської ради.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *