У місті Бориспіль, особливо у центрі, з’явилося багато нових жебраків, які буцімто через свої травми чи каліцтва змушені просити милостиню. Містяни проходячи повз чи все ж допомагаючи таким нужденним гривнею, навіть не задумуються, що у більшості випадків – це звичайні аферисти.

Одного із таких “знедолених” 31 травня виявили небайдужі громадяни у самому центрі Борисполя. Молодий чоловік із перев’язаними руками просив милостиню стверджуючи, що залишився без усіх пальців, немає змоги працювати і відповідно за що жити. Проте представники благоустрою, які прибули на місце не повірили бідолашному та змусили його показати руки. Як виявилося жебрак має апсолютно усі пальці. Також він розповів, що десь неподалік є людина, яка його “кришує” та слідкує за якістю його роботи.

За процесом чудесного зцілення спостерігали патрульні поліцейські, які перевіривши дані афериста виявили, що той знаходиться у активному розшуку

Працвіниками благоустрою та патрульної поліції викрито афериста, що збирав гроші в центрі міста Бориспіль. Поліція перевірила інформацію, людина з забинтованими руками знаходиться в розшуку! За 40 хв такої праці він заробив 227 грн рівно стільки пожертвували йому люди. Дякую працівникам благоустрою та патрульним!

Опубліковано Vlad Melnykov Пʼятниця, 31 травня 2019 р.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *