Про те, що у бориспільських школярів з’явився друг та порадник повідомляє Патрульна поліція Борисполя.

Це – програма співпраці поліції та освітян, заради створення безпечного середовища у загальноосвітніх навчальних закладах. Реалізується проект через здійснення ефективної профілактики правопорушень серед учнів, застосування відновних практик задля попередження конфліктів, правопорушень та інших негативних явищ.

Шкільні офіцери – це патрульні поліцейські, які пройшли спеціальний тренінг та знають всі тонкощі спілкування із учнями від початкових до випускних класів. У Борисполі на себе цю відповідальність взяв лейтенант поліції Олександр Ронський. Саме він буде тепер другом і порадником для бориспільського школяра.

17 грудня в управлінні освіти й науки зібралися педагоги та патрульні поліцейські, щоб разом розробити алгоритм ефективного впровадження проекту в нашому місті. Приємно, що всі присутні були налаштовані рішуче й готові спільно працювати заради безпеки в школах.

Командир батальйону патрульної поліції Борисполя Віталій Горкунзазначив, що цей проект створить сприятливе підґрунтя для формування правосвідомого покоління.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *