Як і обіцяв Ігор Шалімов, керівник підприємства БКБМ, яке виконує ремонтні роботи в амбулаторії на вул. Лютневій, 12 у Борисполі, на початок вересня приміщення для мамографа було готове для його встановлення. Тож 3 вересня постачальники вже привезли апаратуру. 

Секретар Бориспільської міської ради Ярослав Годунок повідомив на понеділковій плановій нараді, що мамограф розвантажується, та наполягав організувати роботу так, щоб апарат встановили якнайшвидше. Це і так саме собою зрозуміло, однак за монтаж обладнання відповідає постачальник, а не замовник.
3 вересня заступники міського голови Микола Корнійчук, Людмила Ковальова, а також директор Бориспільського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Євгеній Черенок виїхали на місце із представниками сервісної служби, які мають встановлювати мамограф, та визначили оптимальне місце для розташування апарата та робочого місця лікаря. Наголошувалося, що у кабінеті також повинен стояти спеціальний принтер для друку великих плівок (це частина апаратури, що постачається з мамографом) та ширма із кушеткою для пацієнтів.
На початку робочого тижня апаратуру було змонтовано, наступне завдання — навчання місцевого медперсоналу для роботи на мамографі. Євгеній Черенок зазначив, що відкритим залишалося питання, за рахунок яких коштів фінансуватиметься оплата праці цих спеціалістів.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *