05.10.2018 військова прокуратура Дарницького гарнізону Центрального регіону України під час проведення невідкладних слідчих (розшукових) дій, задокументувала факт викрадення лейтенантом ЗСУ, командиром роти охорони однієї з військових частин, двох авіаційних двигунів ТВЗ-117А до вертольота МІ-8, балансовою вартістю близько 400 тис. грн.

Факт викрадення обладнання з авіаційно-технічного складу військової частини було задокументовано під час контролю за вчиненням злочину у вигляді спеціального слідчого експерименту.

Викриття злочинця в погонах відбулося спільно з співробітниками 1-го управління військової контррозвідки ГУ ДКР СБ України та слідчими Дарницького управління поліції ГУ НП в м. Києві, в рамках досудового розслідування кримінального провадження за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 410 Кримінального кодексу України.

Реалізуючи задумане, вказаний офіцер організував проїзд на територію військової частини заздалегідь підготовленого вантажного автомобіля, після чого завантажив зазначене військове майно та вивіз його з метою його подальшого продажу за кордон. Проте під час вивозу вказаного правопорушника затримано в порядку ст. 208 КПК України працівниками військової прокуратури Дарницького гарнізону Центрального регіону України спільно зі слідчими Дарницького управління поліції Головного управління Національної поліції в м. Києві та співробітниками Головного управління військової контррозвідки Департаменту контррозвідки Служби безпеки України.

Обидва авіаційні двигуни ТВЗ-117А до вертольота МІ-8, які злочинець намагався вивезти для продажу, вилучено під час огляду місця події.

Наразі тривають першочергові слідчі дії.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *