На початку весни до Бориспільської ЦРЛ потрапив 3-річний хлопчик Діма. До лікарні його привезли поліцейські забравши від неблагополучних батьків.

У Бориспільській ЦРЛ хлопчик перебуває йдосі попри те, що його хочуть забрати на виховання рідні дядько і тітка. Подружжя вже двічі приїжджало в Службу у справах дітей і сім’ї Бориспільського району, але дитину їм не віддають пояснюючи це тим, що “особа хлопчика не встановлена”. Хоча у поліції зафіксовано, що хлопчик у лікарні – це той самий Дмитрик, є його прізвище і вказані батьки. І хоча для дитини краще опіка родичів, аніж чужих людей, чиновники з ССД не розшукували рідних дитини, а готують хлопчика до передачі “в прийомну сім’ю” або дитячий будинок.

Активісти вимагають у ССД Бориспільського району припинити незаконне утримування дитини в лікарні і віддати її родичам. На що працівники Служби у справах дітей і сім’ї Бориспільщини стверджують, що діють лише у рамках закону.

У хлопчика вже нове прізвище, замість Дмитра Грищенка за документами його звати Дмитро Чубинський, раніше дитина проживала у селі Чубинське. І тепер рідні тітка та дядько мусять доводити свої родинні зв’язки.

Родичі хлопчика підозрюють, що служба у справах дітей зволікає із встановленням родинних зв’язків, щоб передати Дмитрика на опіку іншій родині.

Склалася така ситуація, що державні органи взяли на себе право вирішувати із ким дитині буде краще, із рідними тіткою та дядьком, яких дитина знає і буде переживати менший стрес при адаптації до нового життя, чи із чужими людьми.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *