Столичні правоохоронці вилучили у підпільних цехах більше 10 тонн контрафактного алкоголю на суму 2,8 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури.

Незаконну продукцію виготовляли і зберігали на території колишньої тваринної ферми в Бориспільському районі, Київської області. Виготовлення сурогатного алкоголю здійснювалося шляхом змішування концентрату харчових добавок зі спиртом, з використанням обладнання, яке забезпечувало його масове виробництво. Отриману спиртовмісну суміш зловмисники фасували в упаковку по типу Bag-in-Box, а також в фірмову упаковку більше 20 світових марок алкоголю.

В ході обшуків правоохоронці вилучили понад 10 000 літрів контрафактних лікеро-горілчаних виробів і сировини орієнтовною вартістю понад 2,8 млн гривень. Крім того вилучено обладнання і транспортні засоби, що належать фігурантам даного виробництва.

В ході досудового розслідування, розпочатого за ч. 3 ст. 204 КК України, встановлено осіб, які організували виготовлення недоброякісних напоїв, їх зберігання та подальшу реалізацію на території м.Києва та Київської області.

В даний час призначена судово-хімічна експертиза для встановлення наявності реальної загрози для життя і здоров’я людей, які могли вживати зазначену продукцію. Слідчі дії тривають.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *