Згідно інформації, яка розміщена на сайті публічних закупівель Prozorro Комунальне некомерційне підприємство Бориспільської районної ради Київської області “Бориспільська багатопрофільна лікарня завершила тендер на придбання цифрової мамографічної системи з функцією томосинтезу.

За тендер змагалися: Товариство з обмеженою відповідальністю “Медгарант” , яке пропонувало суму в розмірі 13 200 000,00 та ТОВ УКРМЕДЕКСПЕРТ із вартістю мамографа 13 600 000,00 грн.

Переможцем тендеру стало ТОВ “Медгарант”.

Нагадаємо, що секретар міської ради Ярослав Годунок звинуватив голову Бориспільської РДА Олександра Туренка у недоцільному використанні коштів.

“Замість того щоб відремонтувати інфекційне відділення Бориспільської ЦРЛ, яке сьогодні має вигляд концтабору, вони беруть 14 млн грн, які передбачалися на ремонт вищезгаданого відділення і хочуть придбати мамограф, який вже є у Борисполі. Такі бандюки, як Туренко вони насправді ділять громаду. Тому що він завтра звідси втіче, коли 14 “лямів” відмиє на тому мамографі, і поїде лікуватися за кордон”, – резюмував Годунок.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *