Нажаль дні теплої осені добігають кінця і користуючись цим багато бориспільців та гостей міста прогулюються парком у центрі міста.

Всі ми люди і якщо під час прогулянки приспічить до туалету, що робити, куди бігти. Тож є два рішення цієї проблеми. Можна сходити у МакДональдс, або до туалету, який знаходиться у прміщенні ТЦ “Гранат”.

Якщо ви вирішите піти другим варіантом, то там, нажаль, на вас чекає неприємна картина. Біля згаданого ТЦ розташовані сміттєві контейнери. Із невідомої причини бориспільський люд вперто ігнорує цей факт і розкладає сміття біля ємкостей. Також на тому місці самотньо стоять контейнери для роздільного сортування сміття, які також залишаються поза увагою.

Іще один цікавий факт: вантажівка, яка все – таки приїжджає забирати сміття і якимось дивом знаходить відсортоване сміття у спеціальному контейнері – скидає його до спільного причепа, який уже переповнений різноманітними залишками людського життя. Тобто сортувати сміття – це добра справа, але що із ним відбувається далі? Далі його відвозять до сміттєзвалища біля села Глибоке, та викидають у спільне місево.

То що ми маємо? На жаль ми маємо владу міста, яка грається у популізм не доводячи справу до кінція. І також ми маємо людей, які фотографуються біля стенду “я люблю Бориспіль”, але люблять лише себе.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *