Минулого тижня ДНЗ «Теремок» закрився на ремонт. 86 діток, які ще залишалися у «Теремку», розселяли в інші садочки. Старшу групу — 32 дітей — обіцяли, не розформовуючи, перевести у дитсадок «Віночок». Але вільного приміщення для групи не знайшлося.

Коли з’ясувалося, що ігрова та навчальна кімната для старшої групи дошкільнят із «Теремка» буде розташована у рекреаційній зоні «Віночка» — прохідній частину закладу — батьки обурилися.

Щоб висловити претензії до начальника міського управління освіти та науки Тетяни Павленко, делегати від ошуканих батьків прийшли до міської ради на понеділкову планову нараду 3 вересня.
У відповідь почули, що місце, яке старшій групі запропонували у «Віночку», комфортне: на підлозі плитка із підігрівом, у ігровій зоні — килим, шафок і столиків зі стільцями вистачає кожному, ліжечка встановлені в спальні (меблі перевезли із «Теремка»). Ігрова кімната прохідна – але це типове планування міських дитсадках.

На нараді дійти згоди сторонам не вдалося, тож було оголошено спільні збори у ДНЗ «Віночок» за участю керівника управління освіти, секретаря міськради Ярослава Годунока, заступника міського голови Людмили Пасенко та директора дитсадочка Лариси Панкової.

Батькам пояснили, що причина непорозуміння в тому, що ніхто не міг спрогнозувати, коли розпочнеться ремонт «Теремка». Наразі було озвучено три варіанти виходу із ситуації: зберегти групу як нову у «Віночку», розформувати дітей іншими дитсадками міста, або ж перейти на домашнє виховання дітей. У результаті батьки 23-х дітей написали заяви до ДНЗ «Віночок», що дозволило зберегти групи, інші ж збираються наполягати, щоб дитям виділили окрему кімнату, а не рекреаційну зону.

Однак, нова група не змогла розпочати роботу з першого дня навчального року, бо не було помічника вихователя — щойно знайдеться фахівець, група почне приймати дітей. Наголошувалося, що у Борисполі не вистачає спеціалістів для роботи у дошкільних дитячих закладах — така ситуація не вирішується, а лише ускладнюється через низькі заробітні плати у сфері освіти.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *