13 листопада відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради, на якому розглядалося питання щодо встановлення тарифів комунальному підприємству теплових мереж “Бориспільтепломережа” на теплову енергію для потреб бюджетних установ та організацій міста Борисполя, для потреб інших споживачів міста Борисполя.

Керівник “Бориспільтепломережі”, Володимир Палінка запевняв присутніх у тому, що підняття тарифів на тепло дуже потрібне для того, щоб не звільнялися працівники і не зупинялося підприємство. Очільник підприємства наголосив, що середня зарплата на підприємстві 5 350 грн. Через це люди відмовляються працювати.

“Діючий тариф на тепло був прийнятий у грудні минулого року, за цей період зросла ціна на електроенергію, воду та паливно-мастильні матеріали”, – підкреслив Палінка.

Нагадаємо, що тариф за теплову енергію приватним підприємствам і бюджетним установам та організаціям Борисполя становить 2038,42 грн/Гкал, попередня вартість — 1963, 15 грн/Гкал, підвищення становить — 3,8%.

Також члени засідання відхилили питання підвищення тарифів на послуги з централізованого опалення та теплову енергію для потреб бориспільців.

Якби ціну за тепло збілшили, то із теперішньою ціною  1411, 45 грн/Гкал (для населення багатоквартирних будинків із централізованим опаленням, де є засоби обліку газу), нова вартість складала б 1449, 00 грн/Гкал.

Для  квартир з централізованим опаленням, але які не мають лічильника тепла  планувалося  підвищення вартості теплової енергії із розрахунку на метр квадратний.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *