На 47 сесії Бориспільської міської ради, яка відбулася 20 листопада Ярослав Годунок із сесійної трибуни зробив голосну заяву.

“Я хотів би зробити заяву, шановні колеги. Хочу конкретно звинуватити у корупції і пропонування мені хабара. Депутати Юрій Локайчук та Євгеній Боженко приходили до мене і шантажували, принесли 25 тисяч доларів, щоб я підтримав це питання і допоміг їм заграбастать 32 сотки землі, ( мова йде про 32 соток на фасадній частині вул. Київський Шлях, перед довгобудом ЖК “Гольфстрім). Тому я роблю зараз звернення до прокуратури, СБУ та міліції. Конкретно звинувачую тих обох, що вони намагаються вкрасти в громади 32 сотки землі на угоду якимось корупціонерам, які у майбутньому продадуть цю ділянку.”

На що Євгеній Боженко відповів: “А ось моє депутатське звернення, хай поліція розбереться у цій ситуації, а потім цей “чорт” вибачиться тут із трибуни”.

До слова. Між Ярославом Годунком та Євгеном Боженко раніше уже були конфліктні ситуації. Так на одній із сесій народні обранці побилися прямо біля трибуни. Причиною бійки стало те, що Годунок перейшов на особисте та звинуватив Боженка у несплаті аліментів.

Відео: “Вісті” та Borispol.org.ua

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *