Приводом для скликання 59 позачергової сесії Бориспільської міської ради 4 червня стало вето, яке міський голова Анатолій Фудорчук наклав на одне з рішень, прийнятих депутатами під час сесійного засідання 24 червня 2019 року.

У порядку денному позачергової сесії значилося одне питання: «Про надання згоди товариству з обмеженою відповідальністю «БІЛИЙ ЦВІТ» на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 6,2990 га (кадастровий номер 3210500000:03:021:0001) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (для виробничих потреб) по вул. Завокзальна, 1 у м. Бориспіль».

Сесія була скликана задля того, щоб подолати вето. Про причину вета, очільник міста пояснив: «Є звернення ГО «Прозоро» про ветування цього питання, оскільки, на їхню думку, була порушена процедура винесення його на сесію. Саме рішення є конституційним, законним. Але процедуру було порушено (від часу публікування на сайті не минуло 20 днів), тому я змушений був накласти вето».

Кворуму в сесійній залі не було, тому засідання не відбулося.

Найімовірніше, на наступній сесії за нього знову проголосують. Але поки що підприємство не може рухатися далі у реалізації планів. Цікаво, навіщо ГО «Прозоро» гальмувати розвиток підприємства?

Підприємство «БІЛИЙ ЦВІТ» надає послуги зі зберігання зерна. У зв’язку з виробничими потребами їм необхідно здійснити поділ своєї земельної ділянки.
Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *