У понеділок, 24 серпня, прокурор Київської області Максим Киричук здійснив особистий прийом громадян у Бориспільській місцевій прокуратурі, під час якогоприйняв заяви та скарги, а також надав вичерпні роз’яснення вимог чинного законодавства з окремих питань.

Усі доводи письмових звернень, отриманих на прийомі, будуть ретельно перевірені з метою ухвалення законних і обґрунтованих рішень. Відповідь громадянам, які звернулися на особистий прийом, буде надано у встановлений законом термін.

Довідково: згідно із затвердженим графіком прокурор Київської області здійснюватиме прийом громадян щопонеділка з 10:00 год до 13:00 год у приміщенні обласної прокуратури за адресою: м. Київ, бул. Лесі Українки 27/2.

Про виїзні прийоми громадян за місцем їх роботи та проживання буде повідомлено додатково на офіційному сайті прокуратури та у засобах масової інформації.

Особистий прийом громадян є одним із важливих напрямів діяльності органів прокуратури, спрямований на реальний захист прав і свобод людини та громадянина, зміцнення законності й правопорядку.

Прес-служ бапрокуратури Київської області

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *