Бориспільською місцевою прокуратурою за результатами перевірки в державній установі “Бориспільська виправна колонія № 119” виявлено грубі порушення вимог кримінального та кримінально-виконавчого законодавства при розгляді питання про умовно-дострокове звільнення засудженого від відбування покарання.

Встановлено, що комісією вказаної установи безпідставно прийнято рішення щодонаправлення до суду клопотання про умовно-дострокове звільнення засудженого, який за період відбування покарання неодноразово порушував режимні вимоги, не приймав участі у програмах диференційовано  виховного впливу, а також фактично не залучався до оплачуваної суспільно корисної праці в колонії.

В матеріалах особової справи засудженого виявлено відсутність документів, що підтверджують його виправлення, доведене сумлінною поведінкою і ставленням до праці, як того вимагає стаття 81 Кримінального кодексу України.

На виконання вказівки прокуратури вищевказане незаконне рішення скасовано. На даний час вирішується питання про притягнення винних посадових осіб колонії до дисциплінарної відповідальності.

Законність застосування до засуджених заохочувальних норм перебуває на особливому контролі керівництва прокуратури області.

Прес-служба прокуратури Київської області

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *