Прокуратура  повідомила про підозру директору товариства та його заступнику, які зловживаючи службовим становищем, заволоділи державними грошовими коштами ПАТ «Аграрний фонд» в розмірі понад 4 млн грн

За процесуального керівництва Бориспільсьої місцевої прокуратури повідомлено про підозру директору товариства та його заступнику, які будучи службовими особами, зловживаючи службовим становищем, за попередньою змовою, заволоділи чужим майном – державними грошовими коштами в розмірі понад 4 млн грн.

Установлено, що в липні 2016 року між одним із товариств Київщини та Публічним акціонерним товариством «Аграрний Фонд» укладено договори поставки врожаю зерна гречки та застави майбутнього врожаю зерна гречки і насіння соняшника.

Так, на підставі вказаних договорів ПАТ «Аграрний фонд» перерахувало товариству авансовий внесок у розмірі понад 4 млн гривень, а підприємство зобов’язувалось до 30.11.2016 передати зерно гречки у кількості 464 тонн. Однак, товариством вказані зобов’язання за укладеними договорами в зазначений строк не виконано.

Крім того, у подальшому, службовими особами товариства зібраний врожай гречки та насіння соняшника відчужено без згоди ПАТ «Аграрний фонд».

Дії службовців кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах) КК України.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває.

Прес-служба прокуратури Київської області

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *