13 листопада керуюча справами виконавчого комітету Бориспільської міської ради Людмила Передерей, працівники структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, представники культурної, освітньої галузей, також громадськості взяла участь у тренінгу на тему «Залучення громади до прийняття суспільно важливих рішень.
Шляхи налагодження діалогу між владою та громадою», який відбувся у рамках проекту «Самоврядування для людей. Посилення потенціалу місцевого самоврядування та місцевої державної адміністрації у сфері співпраці з громадськістю». Організований проект громадською організацією «МАРТ», словацькою організацією Partners for Democratic Change Slovakia, Освітнім домом прав людини – Чернігів, ГО «Громадський Холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ», за сприяння управління культури, національностей та релігії Київської обласної державної адміністрації в рамках проекту «Самоврядування для людей. Розвиток потенціалу місцевого самоврядування та місцевої державної адміністрації у сфері співпраці з громадськістю» за фінансової підтримки SlovakAid, Фонду домів прав людини, Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.
Тренінг направлено на посилення спроможності органів місцевого самоврядування та розширення можливостей громадянського суспільства щодо участі у розвитку місцевої демократії. Метою тренінгу було підвищення рівня знань щодо застосування принципу участі у розвитку місцевої громади; обмін досвідом щодо способів та інструментів залучення громадян до процесу прийняття рішень на місцевому рівні; створення дієвої моделі залучення громадян до процесу прийняття рішень, базуючись на практичних прикладах.

 

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *