У Борисполі в мікрорайоні Соцмістечко у давніх планах влади зведення нового дитячого садка. Питання на рівні обговорення, наразі проблема у розширенні території.

Найстаріший дитячий садок міста — ДНЗ №2. Даний заклад збудований у 1949 році. Це найменший за площею садочок Борисполя — площа закладу 520 м кв. Заклад розрахований на 75 вихованців і 4 групи. Натомість, за даними міського управління освіти та науки, станом на 2017-2018 навчальні роки ДНЗ відвідує 128 дітей.

ДНЗ №2 давно чекає оновлення. Із міського бюджету виділялися кошти на утеплення фасаду садочку, всередині приміщення також було проведено ремонт. За словами заступника міського голови Миколи Корнійчука, даний заклад є теплим і комфортним. «Садок має власну котельню, що є плюсом. Проте ДНЗ потрібно розширювати або робити прибудову», — коментує Корнійчук.

Плани на майбутнє
У програмі розвитку системи освіти Борисполя на 2018-2022 роки, що затверджена рішенням Бориспільської міської ради від 21.12.2017 р. «Про затвердження програми розвитку системи освіти міста Борисполя на 2018-2022 роки», зазначено виготовлення проекту землеустрою та проектнокошторисної документації для будівництва нового ЗДО на 8 груп або 165 місць за адресою Соцмістечко, 227 на місці малокомплектного діючого ДНЗ №2.

На сесії міської ради, яка запланована 20 листопада, депутати прийматимуть рішення про розширення території діючого садочку. «Такий варіант можливий, якщо земельну ділянку навпроти ДНЗ віддати в розпорядження закладу. Це велика територія, близько 0,17 га комунальної власності. Раніше тут була виробнича база, потім територія перейшла в розпо-рядження КП «ЖРЕУ», — розпові-дає Микола Корнійчук. На даній земельній ділянці знаходяться занедбані службові приміщення комунального господарства та стара хатина, яка є службовим житлом, де проживає сім’я працівників «ЖРЕУ» (щоправда, чоловік змінив місце роботи, а жінка досі у КП). Згідно із законодавством, вони мають право жити у службовому помешканні, доки працюють на підприємстві. Міська рада готова виділити біля хатини пару соток землі для користування. Закинуті приміщення планується знести, ділянку передати у користування ДНЗ №2. У планах влади — будівництво нового корпусу закладу на звільненій від споруд території. Але про новий проект поки не йдеться.

Є надія. У Борисполі минулого року розпочато будівництво нового ДНЗ комунальної форми власності на 165 місць по вул. В. Момота, 46-А, але роботи гальмуються через недобросовісність забудовника. Передбачено відновлення діяльності ДНЗ №51 на 120 місць по вул. Привокзальна, 3-В (де перебував спецпідрозділ «Беркут»). Відкриття закладів попередньо планується на 2019 рік. Планується виготовлення проекту землеустрою та проектно-кошторисної документації для будівництва ДНЗ на 120 місць на вул. І.Франка,10.

Тетяна Ходченко

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *