17-річна дівчинка обіцяла своїм мамі повернутись о 9 годині вечора. Проте не повернулась. На дзвінки перше не відповідала, а потім її номер телефону взагалі виявився поза зоною доступу.

Жінка сильно хвилювалась, зателефонувала подружці дочки. Остання повідомила, що 17-річна дівчина більше як годину тому пішла додому.

Після опівночі матері більше нічого не лишалось, як зателефонувати на спецлінію 102. Дізнавшись повний опис зовнішності, одягу та особливі прикмети дівчинки, патрульні почали перевіряти прилеглу територію.

Пошуки увінчались успіхом – вже за годину дівчинку знайшли на сусідній вулиці. Охоронці порядку доставили її до матері, яка весь цей час не знаходила собі місця від хвилювання.

На жаль, це не вперше, коли ця дівчинка йшла з дому і не поверталася додому, змушуючи тривожитись рідних. Рік тому патрульні також мали справу з пошуком останньої.

Шановні друзі, якщо ви бачите дітей, які перебувають самі на вулицях нічного міста – не лишайтесь осторонь! Зателефонуйте на спецлінію 102! Не відкладайте! Адже можливо, що кожна хвилина ваших роздумів – це плюс одна сива волосина батьків дитини!

Патрульна поліція Київської області
Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *