17 серпня у селі Артемівка троє чоловіків у масках, озброївшись автоматом та трьома пістолетами увірвалися до будинку людей, зв’язали пластиковими хомутами власника, надягли наручники дружині та нанесли їм фізичні ушкодження.

18 серпня, поліція затримала злочинців, ними виявилися громадяни Грузії та один громадянин Туреччини, цього дня вони мали намір відлетіти літаком до себе на батьківщину.

Однак згідно повідомленню ІА “Новини Грузія” в Україні правоохоронні органи затримали за звинуваченням у розбої трьох громадян Грузії, двоє з яких раніше були високопоставленими співробітниками міністерства внутрішніх справ.

У Київській області були затримані 43-річний Міріан Гочадзе, 41-річний Тенгіз Занадзе і 33-річний Леван Хуцішвілі.

Міріан Гочадзе до 2013 року був начальником загону спеціального призначення МВС і залишив Грузію після зміни влади. Тенгіз Занадзе також працював в органах МВС з 2004 по 2013 роки, а Леван Хуцішвілі, який працював в МВС з 2006 року, був начальником одного з управлінь у прикордонній поліції. Після переїзду з Грузії всі троє брали активну участь в бойових операціях на Сході України, а в останні кілька років займалися приватним бізнесом.

За даними інформованих джерел грузинського видання, напад на підприємця і викрадення його автомобіля колишні грузинські поліцейські спланували після того, як бізнесмен заборгував їм велику суму грошей, яку відмовлявся виплачувати.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *