21 травня із ПрАТ «Бориспільський комбінат будівельних матеріалів» колишній працівник викрав бетононасос вартістю 320 тисяч доларів.

Прояснити ситуацію журналісти ІА «Погляд» попросили у  голови правління комбінату Ігоря Володимировича Шалімова.

“Чоловік, який зважився на викрадення має судимості. На роботу його взяли на випробувальний термін у півтора місяці  водієм кразу, який він не пройшов через проблеми із алкоголем.

У нас є договір із центром реабілітації на працевлаштування людей,  які мають різні залежності,  через це ми й поплатилися. Після звільнення  ми виплатили чоловіку майже всю  його заробітну плату, залишилося доплатити 800 грн за травен. Якби він прийшов до комбінату, то отримав би і решту», – розповідає Ігор Шалімов.

Але замість цього колишній працівник почав телефонувати Ігорю Володимировичу та головному механіку із погрозами.

«Об 23:00 він проник на територію комбінату, завів вантажівку, протаранив головні ворота та зник. Звичайно, що охорона вибігла, але проти багатотонної вантажівки нічого не змогла зробити. Якби автомобіль не був обладнаний GPS маячком, то ми і досі шукали б вантажівку», – повідомив Шалімов.

Відомо, що чоловік, який родом із села Лукаші Баришівського району, сховав викрадену вантажівку у лісосмузі, а сам переховувався у нежитловому приміщенні  де його і знайшли правоохоронці.

Правопорушник отримав ряд адмінматеріалів за ч.4 ст.130 КУпАП (вживання водієм транспортного засобу після ДТП за його участю алкоголю, наркотиків), ст.122-4 КУпАП (залишення місця ДТП), ч.1 ст.126 КУпАП (керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким тз) та ст.124 КУпАП (порушення ПДР, що призвело до ДТП).

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *