Сайт міста Бориспіль

На чемпіонаті України серед юнаків 2005-2006 років народження, що проходив з 15 по 21 жовтня 2018 року у місті Покровськ Донецької області йому не було рівних у ваговій категорії до 46 кг. Це високе досягнення спортсмен здобув під керівництвом тренера-викладача Бориспільської районної КДЮСШ Вадима Шевкопляса.

Крім Кирила, Бориспільський район у складі команди Київської області представляли ще три юних боксера з села Щасливе. Це його друзі – Владислав Михайлов, Ігор Деревянко та Максим Галушка. На жаль, вони програли у попередніх поєдинках, але, безумовно, здобули неоціненний змагальний досвід на найвищому всеукраїнському рівні, провели бої з кращими спортсменами країни. Це стане для них поштовхом підвищення їх рівня спортивної майстерності та відкриє шлях до нових перемог!

Всі боксери вже понад три роки разом наполегливо і систематично займаються боксом під опікою свого талановитого тренера в спортивному залі ОНЗ «Щасливський НВК».

Вітаємо спортсменів та їхнього тренера з досягнутим високим результатом. Бажаємо їм і надалі успішних боїв і славних перемог!

Бориспільська районна КДЮСШ

Сектор молоді та спорту

управління гуманітарного розвитку

Бориспільської РДА

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *