Нову партію вакцини КПК (проти кору, паротиту та краснухи) на замовлення МОЗ України доставив Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ). Нині в Україні наявні понад мільйон доз вакцин КПК.

392 тисячі доз вакцини були закуплені ЮНІСЕФ за кошти державного бюджету на замовлення Міністерства охорони здоров’я і доставлені в рамках державної програми імунізації та у відповідь на спалах кору, що триває в Україні. Про це повідомлялося на сайті МОЗ України 17 жовтня.

Нова партія вакцин проти кору, паротиту та краснухи «М-М-Р ІІ» вироблена компанією«Мерк» (Merck Vaccines), США. Як запевняють у МОЗ дана вакцина єефективною та безпечною, вона прекваліфікована Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Вакцинація в Борисполі 
«У Бориспільських міських амбулаторіях загальної практики-сімейної медицини станом на 17 жовтня наявні майже усі вакцини щодо обов’язкового календаря щеплень. Однак вакцини проти правця поки немає, вона відсутня на усій території України», — пояснила «Вістям» Людмила Пасенко, заступник міського голови, що опікується питаннями медицини в Борисполі.

У районній амбулаторії (колишня дитяча поліклініка), що на вулиці Гоголя, 2 у Борисполі також є усі вакцини. Надходження доз КПК очікують найближчим часом.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *