26-27 вересня в рамках проведення заходів підготовки Збройних Сил України на спортивному майданчику Гірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбудуться спільні навчання Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ), Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України та Гірської сільської ради.

Буде відпрацьовуватися механізм надання допомоги цивільному населенню з районів надзвичайної ситуації, що включає розгортання табору тимчасового перебування переміщених осіб та проведення занять з першої медичної допомоги та мінної безпеки. Розгортання табору розпочнеться зранку 26 вересня.

27 вересня у рамках практичної частини навчань учасники влаштують імітацію потоку біженців, для яких у таборі тимчасового перебування буде організована навіть польова кухня. Також навчання будуть супроводжуватися інтенсивними теоретичними і практичними сесіями з різних тем: перша допомога, мінна небезпека, психосоціальна підтримка, міжнародне гуманітарне право тощо для дітей та дорослих.

Товариство Червоного Хреста України, військові та сільська Рада запрошують Вас відвідати цю видовищну подію, яка має на меті важливу соціальну мету – забезпечення безпеки населення України.

Джерело

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *