У жовтні-листопаді 2018 року на строкову військову службу будуть призвані особи чоловічої статі віком від 20 до 27 років.

Про це йдеться в Наказі військового комісара Бориспільського об’єднаного міського військового комісаріату«Про організацію та проведення призову громадян України на строкову  військову службу у жовтні – листопаді 2018 року» № 127 від 05.09.2018.

У документі зазначається про залучення на призовну дільницю м. Бориспіль та Бориспільського району для призову на строкову військову службу осіб чоловічої статі, які до дня відправлення у військові частини досягли 20 років та старших  осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Відповідно буде організовано оповіщення громадян, які підлягають призову на строкову військову службу, персональними повістками.

Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до військового комісаріату на призовну дільницю за місцем реєстрації до 10 жовтня 2018 року та мати при собі документи, які посвідчують особу

Згідно із Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, кооперативів та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Особи, які ухиляються від призову на строкову військову службу, будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Адреса Бориспільського ОМВК: Київська область, місто Бориспіль, вул. С.Камінського, 6. 

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *