На автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський продовжується капітальний ремонт транспортної розв’язки (км 25+307).

На даний час виконуються роботи демонтажу монолітної плити прогонової будови.
Роботи виконує підрядна організація ПрАТ Броварське шляхово-будівельне управління №50.
Зазначимо, в рамках реалізації проекту буде капітально відремонтовано шляхопровід протяжністю 99,8м побудований ще у 1972 році, розташований на транспортній розв’язці в двох рівнях над км 25+307 автомобільної дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський ( ділянка Бортничі – Мала Олександрівка). Який має важливе соціально-економічне значення – забезпечує транспортне сполучення між м. Київ та м. Бориспіль, автомобільною дорогою Р-03 Північно-східний обхід м. Києва і сполучає між собою міжнародні автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанський та М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі.
Реалізація даного інфраструктурного проекту покращить транспортно-експлуатаційний стан автодороги, підвищить безпеку руху та мінімізує вплив транспорту на екологію.
Нагадуємо, у зв’язку з проведенням капітального ремонту, рух автотранспорту на шляхопроводі закрито на період з 20.07.2019р до 20.10.2019р. Розворот для транспорту здійснюється на існуючих розв’язках на км 23 та км 31 автодороги М03 Київ- Харків – Довжанський.

Служба автомобільних доріг у Київській області

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *