Місцева зала одружень на День Борисполя порадує офіційним відкриттям та сучасним ремонтом. Решта приміщення поки очікує ремонту.

Натяжна стеля з елементами гіпсокартонного декору, нові меблі та сучасна музична апаратура, розмальовані стіни, якісний ламінат, модні напівпрозорі двері, що ведуть до зали одружень, — так виглядає щойно завершений частковий ремонт Головного територіального управління юстиції в Київській області, що на вул. Київський шлях, 45 у Борисполі.

Місцева зала одружень на День Борисполя порадує офіційним відкриттям

Начальник РАЦСу Валентина Прохорова задоволена змінами інтер’єру зали і переконана, що тепер урочистих церемоній побільшає. Офіційне відкриття оновленого приміщення відбудеться на День міста, можливо, припускає співрозмовниця, навіть за участі владних чиновників. Коли буде оновлено повністю приміщення управління, керівниця не знає, каже, про це не йдеться.

Місцева зала одружень на День Борисполя порадує офіційним відкриттям

Нагадаємо, ремонт зали одружень тривав з весни цього року, на роботи було виділено 190 тис. грн із міського бюджету, — про це повідомив Микола Корнійчук, перший заступник міського голови. Керівник зазначила, що фінанси виділялися також із районного бюджету, однак точну цифру «Вістям» дізнатися не вдалося. Роботи виконували працівники міського КП «Жек-1». Відомо, що тривалою була затримка в надходженні музичної апаратури та меблів, зміщалися і терміни виконання ремонтних робіт зали.

Цифра. За 8 місяців поточного року у Бориспільському міськрайонному відділі реєстрації актів цивільного стану одружилося 496 пар.

PS
У оновленому РАЦСі на День міста передбачається побратися 10 пар молодят. Спеціалісти кажуть, що дата привабила їх святковістю та можливістю першими взяти шлюб у відремонтованій залі одружень.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *