Небайдужі містяни звернулися через електронну петицію до влади Борисполя, щоб у місті припинили топпінг дерев, тобто тотальну обрізку рослин при якій видаляється вся крона до певної висоти (зазвичай 3-9 метрів від землі) і всі бічні гілки.

Однак петиція “Про встановлення мораторію на топпінг дерев у місті Борисполі” не набрала потрібну кількість голосів. Члени виконавчого комітету спочатку призначили розгляд цього питання на 25 червня, однак у п’ятницю 21.06.2019 р. , перед вихідними, за три дні до оголошеної раніше дати, активістам було повідомлено, що петиція буде розглянута вже не на засіданні Міської ради, а на черговому засіданні виконавчого комітету, але дати, коли саме не вказали і “в тиху” без присутності активістів підняли дане питання сьогодні, 24 червня.

Дмитро Футорний, автор петиції на такий “хід” влади написав: “Ми всі працюємо і чесно сплачуємо податки. Ті хто виносив питання саме на сьогоднішнє засідання чітко усвідомлювади, що навіть чисто фізично не можливо буде зібрати фахівців і активістів. Таким чином, нас свідомро позбавили права, як громадян навести свої додаткові аргументи, переконати тих, хто помиляється , або некомпетентний, довести актуальність поставленого питання саме зараз і саме у Борисполі”.

Із 21 члена виконавчого комітету проголосувало “за” – 5, “проти” – 3, “утрималося” – 6, “не голосувало” – 2 та “відсутні” – 5 громадян.

Активісти пообіцяли прийти 25 червня на сесію міської ради.

Перший заступник міського голови Микола Корнійчук коментуючи цю ситуацію розповів, що комунальники обрізають дерева дуже обережно і не завдають шкоди рослинам.

Такого нема, щоб ми взяли та зрізали дерево без дозволу екологічної комісії, яка створена при виконавчому комітеті. А взяти і заборонити обрізання дерев, перша негода і гілки порвуть провода, що тоді робити”, повідомив він.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *