На 60 сесії міськради Борисполя міський голова повідомив, що за рік новий лікувальний корпус збудувати не вдасться.

Зі слів очільника Борисполя, голова КОДА Михайло Бно – Айріян запитав, чи зможе Бориспіль збудувати лікувальний корпус за рік, якщо не вкладати зараз кошти у ремонт терапевтичного, інфекційного та центрального корпусу. На що мер відповів, що це не можливо.

“Вартість будівництва корпусу на сьогодні складає 169 млн 58 тис. Чи вкладемося ми в цю суму я не знаю, все дуже швидко міняється. При чому у міста та району таких грошей немає”, – розповів міський голова Анатолій Федорчук.

Будівництво корпусу не відкладається, воно лише відтерміновується на певний час. Спочатку планується навести порядок для того, щоб вирішити питання із терапевтичним корпусом.

“Ми зустрілися разом із районом та облрадою і вирішили, що в цьому році робимо пологове відділення, перший корпус, для того, щоб туди пересилити гінекологію. На місці гінекології робиться косметичний ремонт та переселяється туди, або терапевтичний відділ, або неврологічний. А терапевтичний корпус зносимо та будуємо новий корпус”, – розповів Федорчук.

Також мер розповів, що потрібно 85 млн грн, для того, щоб привести у порядок той плачевний стан лікарні, який є на даний час.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *