Реформа Нової української школи (НУШ) набирає обертів. Так, на базі Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива» у вересні-жовтні пройшли кваліфікаційну підготовку 43 учителя. Навчання відбулося в три етапи та під керівництвом методиста управління освіти на науки Бориспільської міської ради Жанни Шанюк.

Такі курси НУШ у Борисполі проходять не вперше. Учасники курсів відзначають, що програма побудована методично грамотно та професійно, тому знання, отримані на навчанні — багаті та позитивні, а відлуння про курси іде далеко за межі міста. Тому і не дивно, що крім міських вчителів на ці навчання завітали і колеги з міста Славутич.

Курси для вчителів Борисполя

Педагоги отримали не лише нові знання, а й великий заряд позитиву від улюблених тренерів: Оксани Куракси та Ірини Дученко, які були надзвичайно щирими, творчими та креативними, повсякчас надихали на співпрацю один з одним та допомагали розкрити слухачам свій потенціал, ділилися своїми думками та знаннями.

Курси для вчителів Борисполя

«Ми дуже вдячні управлінню освіти на науки і нашим тренерам за такі чудові курси, нові знання необхідні нам для якісної роботи та розкриття потенціалу власного і дітей», — так вважають усі учасники занять.

Слухачі курсів НУШ

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *