Щоб забезпечити теплом чотири нових 18-поверхових будинки на вулиці Привокзальній, інвестор провів капітальну реконструкцію сусідньої котельні за 8 млн грн.

Збільшення потужностей старої котельні на Привокзальній, 2Г записано в містобудівних умовах та обмеженнях інвестора, який зводив ЖК «Сонячний». 9 років тому на котельні було проведено реконструкцію: старі котли замінили на два нових, потужністю 2 мегавати, з коефіцієнтом корисної дії 96-98%. Але для нових ЖК згаданих потужностей не вистачило.

Котельня на Привокзальній збільшила потужності

Перший заступник Бориспільського міського голови Микола Корнійчук розповів «Вістям», що в ході реконструкції було встановлено ще два котли потужністю по 2 мегавати, проведено повну заміну насосної групи. Приміщення для насосного відділення добудували. Насосне обладнання — як на великій ТЕЦ, бо є підвищені вимоги, адже піднімати теплоносій до 18-го поверху. Найсучасніше обладнання і насоси з частотним регулюванням, потужна ємність для хімічної підготовки води.

Майстер котельні, Світлана Коцепуп, повідомила, що з 1 жовтня почали заповнювати теплотрасу і будинки теплоносієм, щоб завершити підготовку до опалювального сезону.
Новинка для Борисполя — димовивідна труба висотою 65 м. Її назвали «Ейфелевою вежею». Стара труба — лише 32 м, її демонтують.

Ірина КОСТЕНКО

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *