Видавництво полегшило життя першокласникам і десятикласникам. У відкритому доступі в інтернеті з’явилися електронні версії 18 підручників для 1 класу за програмою нової української школи (Нуш) і 25 підручників для 10 класу. Навчальні видання можна знайти на офіційному сайті видавництва Ранок.

Всі підручники мають гриф – Рекомендовано Міністерством освіти і науки України. Школярі та вчителі можуть безкоштовно використовувати електронні версії цих підручників вже з 1 вересня – з початку нового навчального року. На офіційному інтернет-ресурсі видавництва електронні версії підручників представлені в форматі PDF. Їх можна скопіювати як на комп’ютер або планшет, так і на смартфон. Також електронні версії підручників та додаткові матеріали до них розміщені на освітньому ресурсі Інтерактивна школа.

“Ми випускаємо всі підручники з додатковими навчальними матеріалами: безкоштовними онлайн-тестами, навчальними презентаціями, відеороликами тощо. Вони також розміщені на нашому ресурсі”, – розповів генеральний директор видавництва Ранок Віктор Круглов, передає Уніан.

Цього року з ініціативи Міністерства освіти і науки видавництво у співпраці з компанією EdPro працювало над створенням кількох електронних інтерактивних підручників для 1, 5 і 10 класів: Я досліджую світ, Мистецтво, Математика для 1 класу, Введення в історію, Природознавство для 5 класу і Біологія для 10 класу.

Підручники з інтерактивними тестами, навчальними іграми, 3D моделями, доповненою реальністю є повноцінними навчальними посібниками, в яких теоретичний матеріал підкріплений цікавими мультимедійними додатками. Це допомагає вчителю провести захоплюючий урок, підвищує мотивацію учнів до навчання.

Зараз створені електронні підручники проходять процес грифування в ІМЗО.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *