У Борисполі 20 травня близько 8-ї години вечора на вулиці Київський Шлях водій автомобіля Chevrolet Lacetti вирішив змінити напрямок руху, але при цьому не надав перевагу водію автомобіля Chevrolet Aveo, який рухався по тій смузі, на яку він мав намір перелаштуватись. Саме ці дії призвели до ДТП.

Під час складання схеми місця ДТП інспектори виявили, що у 28-річної водійки автомобіля Chevrolet Aveo відсутній поліс обов’язкового страхування, тож їй було винесено постанову за ч.1 ст.126 КУпАП (керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки).

А на 47-річного винуватця ДТП охоронці порядку склали протокол за ст. 124 КУпАП (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів) та вилучили посвідчення водія, видавши натомість тимчасовий дозвіл на право керування транспортним засобом.

ДТП в якій не тільки винуватця патрульні притягнули до відповідальностіВчора близько 8-ї години вечора на вулиці Київський Шлях водій автомобіля Chevrolet Lacetti вирішив змінити напрямок руху, але при цьому не надав перевагу водію автомобіля Chevrolet Aveo, який рухався по тій смузі, на яку він мав намір перелаштуватись. Саме ці дії призвели до ДТП.Під час складання схеми місця ДТП інспектори виявили, що у 28-річної водійки автомобіля Chevrolet Aveo відсутній поліс обов'язкового страхування, тож їй було винесено постанову за ч.1 ст.126 КУпАП (керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки).А на 47-річного винуватця ДТП охоронці порядку склали протокол за ст. 124 КУпАП (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів) та вилучили посвідчення водія, видавши натомість тимчасовий дозвіл на право керування транспортним засобом.Шановні водії, сідаючи за кермо впевніться в справності свого транспортного засобу та переконайтесь в тому чи всі документи, які потрібні водію, є в наявності й тільки після цього починайте рухатись в потрібному напрямку! Та обов’язково будьте уважними за кермом!#ПатрульнаполіціяБорисполя #поліція #BoryspilPolice

Опубліковано Патрульна поліція Борисполя Вівторок, 21 травня 2019 р.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *