ПОВІДОМЛЕННЯ:
ШАНОВНІ СПІВВЛАСНИКИ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ!

З набранням чинності Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2018 № 2189-VII норми, які регулювали надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, втрачають чинність, тому з 01.01.2019 комунальні підприємства «ЖЕК-1» та «ЖРЕУ» не матимуть законних підстав надавати дані послуги. ДІЯ ДОГОВОРІВ на надання послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ПРИПИНЯЄТЬСЯ!
Законом України «Про житлово-комунальні послуги» введено нову житлову послугу – послугу з управління багатоквартирним будинком, відповідно до чого, у співвласників багатоквартирного будинку виникає обов’язок визначитись з новою формою управління та укласти нові договори на надання послуги з управління багатоквартирним будинком.
До 01.01.2019 багатоквартирні будинки будуть списані з балансу комунальних підприємств «ЖЕК-1» та «ЖРЕУ». За відсутності укладеного договору між управляючою компанією або ОСББ, управління будинком переходить у фактичне відання співвласників.
Співвласникам багатоквартирного будинку необхідно створити ініціативну групу (у складі не менше трьох співвласників), провести загальні збори співвласників багатоквартирного будинку (оформивши рішення відповідним протоколом) та визначитися з однією із форм управління багатоквартирним будинком:

  • створити ОСББ;
  • вибрати управителя;
  • здійснювати управління будинком безпосередньо співвласникам.

Просимо сплатити заборгованість (в разі наявності) за раніше надані послуги комунальним підприємствам «ЖЕК-1» та «ЖРЕУ».
За консультаціями пропонуємо звертатися до головного управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради за    тел. 5-55-83, 6-18-28 або до:
КП «ЖРЕУ», тел.: 6-82-77, 6-84-72, м. Бориспіль, вул. Броварська, 1;
КП «ЖЕК-1», тел. 6-12-44, 5-20-75, 5-11-41, 5-08-29, м. Бориспіль, вул. Героїв Небесної Сотні, 32.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *