Для сімейних лікарів Борисполя закупили новенькі смартфони.

Про такий обачливий крок повідомляє Директор – головний лікар у КНП “Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Cherenok Yevhenii.

“Для того, щоб Ваш сімейний лікар став ще ближче до Вас, адміністрація КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» для своїх лікарів закупила сучасні смартфони, завдяки яким, Ви зможете зв’язатися зі своїм лікарем з 7:00 до 22:00 в будні, вихідні та святкові дні (час приблизний і може бути змінений). Чому не цілодобово, тому що лікар теж людина і йому потрібен відпочинок.

Смартфон буде не тільки для спілкуватися, а і для передачі Вашому лікарю зображення або відео, яке допоможе йому надати більш вичерпну консультацію і обрати подальшу тактику лікування (необхідність відвідування Вас на дому). Якщо лікар не може відповісти (веде прийом), Ви зможете залишити йому повідомлення у Viber або надіслати SMS, на яке він Вам обов’язково відповість.

Наразі йдуть перемовини з операторами мобільного зв’язку для корпоративного підключення. Персональні робочі номери Ваших сімейних лікарів будуть надані відразу після підключення.

Скористатися послугою зможуть лише ті пацієнти, які обрали та підписали декларацію з сімейним лікарем міського центру первинної допомоги. Якщо Ви ще не підписали декларацію з обрання сімейного лікаря, ми Вас чекаємо в одній з 4-х міських амбулаторіях.”

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *